ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 15186368
nr 1518 6368
WATERCOLOUR
Karl Sjöström. Signed, dated 1901 'Holmenkollen', 31x21 cm, outer dimensions including frame: 47x37, watercolour,
Karl Sjöström. Signerad, daterad 1901 "Holmenkollen", 31x21 cm, yttermått inklusive ram: 47x37, akvarell
SEK 1300
Monday January 30 2023
at 18:34:21
400 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Robot)
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr